VVD Pijnacker-Nootdorp op bezoek bij Van der Valk-hotel Nootdorp

© Paul Turion

De fractie heeft met Van der Valk gesproken over ondernemen in onze gemeente. Hoe is het contact met de gemeentelijke organisatie? Welke plannen heeft Van der Valk nog, en hoe kunnen we elkaar verder helpen? Niet in het minst omdat Van der Valk samen met de gemeente en het COA vluchtelingen opvangt. Terwijl er ook volop andere hotelgasten in het hotel verblijven en iedereen moet kunnen eten en slapen. Dat is een prestatie van formaat. 
Als ondernemerspartij willen we oog blijven houden voor de grote en kleine bedrijven in onze gemeente en met hen samen blijven werken. Want ondernemers vormen de economische motor van de maatschappij. En kunnen ook maatschappelijk een bijdrage leveren, zoals met hulp bij de opvang van vluchtelingen. De VVD-fractie kijkt daarom terug op een leerzaam en interessant werkbezoek.