Ontwerpbestemmingsplan sportpark de Groene Wijdte kent unanieme steun.

De VVD zet zich in voor veilige en toegankelijke sportfaciliteiten binnen onze gemeente. Dit bestemmingsplan is in lijn met deze ambitie. Daarnaast prijst de VVD het proces waarmee dit ontwerpbestemmingsplan tot stand is gekomen. Een effectieve samenwerking tussen de Gemeente, sportraad en verenigingen. Een schoolvoorbeeld dat de VVD in de toekomst graag vaker terugziet!

Ontwerpbestemmingsplan sportpark de Groene Wijdte kent unanieme steun.

In de besluitvormende vergadering van 31-05 jl. is unaniem ingestemd met het ontwerpbestemmingsplan voor sportpark de Groene Wijdte. Het plan zorgt voor verbeterde faciliteiten en flexibiliteit in het gebruik hiervan. Daarnaast wordt het hoofdveld van OLIVEO en DSVP gekanteld om meer parkeergelegenheid te creƫren. Het ontwerpbestemmingsplan draagt daarmee bij aan de toekomstbestendigheid van de gebruikmakende verenigingen.

De VVD zet zich in voor veilige en toegankelijke sportfaciliteiten binnen onze gemeente. Dit bestemmingsplan is in lijn met deze ambitie. Daarnaast prijst de VVD het proces waarmee dit ontwerpbestemmingsplan tot stand is gekomen. Een effectieve samenwerking tussen de Gemeente, sportraad en verenigingen. Een schoolvoorbeeld dat de VVD in de toekomst graag vaker terugziet!